Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi
81 adet ürün bulundu

Tesisat Ekipmanı Nedir?

Su depoları, musluklar, tuvaletler ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı sıhhi tesisat ekipmanı vardır. İşte en yaygın türlere hızlı bir genel bakış:

Su Depoları: Su deposu, suyu depolayan ve diğer cihazlara veya sistemlere su sağlamak için kullanılabilen bir tür sıhhi tesisat ekipmanıdır.

Musluklar: Musluklar, bir alandaki su akışını kontrol etmenizi sağlayan sıhhi tesisat ekipmanı parçalarıdır.

Tuvalet: Tuvalet, kendinizi ve çevrenizi sıcak veya soğuk suyla temizlemenizi sağlayan bir sıhhi tesisat ekipmanıdır.

Tesisat Malzemelerinin Farklı Türleri Nelerdir?

Sıhhi tesisat donanımında, içinden geçeceği boru tipine bağlı olarak farklı malzemeler kullanılır. Örneğin pirinç, rengini iyi koruduğu ve aşınmadığı için bakır borularda sıklıkla kullanılır. Sert ağaç, boru hattı işleri için de popülerdir çünkü paslanmaz ve valfler ve borular gibi nesnelerin etrafından kavranırken iyi bir his verir.

Seramik karo, paslanmadığı ve yeşil veya siyaha boyandığında harika bir yüzeye sahip olduğu için boru işleri için de popülerdir.

Farklı Sıhhi Tesisat Hizmetleri Türleri Nelerdir?

Sıhhi tesisat donanımı gerektirebilecek bazı yaygın hizmet türleri, boru hatlarındaki sızıntıları onarmayı, sistemleri daha güvenli hale getirmek için boruları birbirine bağlamayı, evlere veya işyerlerine drenaj sistemleri eklemeyi, ev yenileme projeleri için bir kurulum ekibinin parçası olarak hizmet vermeyi veya parçaları değiştirmeyi içerir. endüstriyel makinelerde.

tesisat ekipmanları

satılık tesisat ekipmanları

ikinci el tesisat ekipmanları

tesisat ekipmanları ve temizleme makineleri