SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

BESLEME BUNKERİ

BESLEME BUNKERİ, Maden Makinaları
BESLEME BUNKERİ, Maden Makinaları
BESLEME BUNKERİ, Maden Makinaları
BESLEME BUNKERİ, Maden Makinaları

Titreşimli Besleyici ürünümüz uzman ekibimiz tarafından, özenle, dizayn edilmiştir. Yüksek kapasiteli ve uzun ömürlüdür. Kırıcı grubu için beslemeyi 2 adet vibro motor ile yapmaktadır. 60-10 mm’lik lamalar ile desteklenmiş gövde yapısı bu ürünün gücünü ortaya koymaktadır. Besleme hazneleri 30 ³  ila 70 ³ kadar çıkabilir.   Zamana Meydan Okur Bunkerin iç yüzeyindeki ana iskeletin (1.katman) dışında, tüm titreşimli besleyicilerimizde, 2.katman olarak astarlar bulunmaktadır. Astarlar zamanla aşınmaya başlayınca, yedek parça servisimiz devreye girer. Yeni astarlar takılarak, makine kullanılmaya devam eder. Böylece makinanın ömrü uzar ve firmanıza minumum maliyet çıkarır. Çift Izgaralı Süzgeç Çift ızgaralı süzgeci sayesinde, kirli ve yapışkan malzemeleri en zor şartlarda bile ayırarak, kırıcı grubunu (çeneli kırıcı) rahatlatır. Bu ızgaralar sayesinde, bunkere düşen kayalar en iyi şekilde optimize edilir.

Titreşimli Besleyici Bunkerler Civatalı ve kaynaklı konstrüksiyon olarak yük ve aşınmaya dayanıklı üretilen bunkerler kırılacak malzemenin tesise sürekli beslenebilmesi için depolama görevi taşırlar. Titreşimli Besleyici ‘nin üzerinde ızgaralı elek bulunmaktadır. Bu elek toprak baypas malzemesinin çok olduğu yerlerde iki kademeye çıkartılıp, kırıcının içine girmeden baypas olarak stoğa atılır; bu şekilde agregamız temiz ve istenilen kalitede olur.

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.