SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

TİTREŞİMLİ ELEKLER

TİTREŞİMLİ ELEKLER, Maden Makinaları
TİTREŞİMLİ ELEKLER, Maden Makinaları

Titreşimli elekler kırılan malzemenin boyutlara göre sınıflandırılması için kullanım yerlerine en uygun şekilde tasarlanmıştır. Genel itibariyle ızgaralı ön elekler. ortadan tahrikli elekler , üstten tahrikli elekler (eliptik) elekler olarak sınıflandırılır. İstenilen ebat ve katlarda yapılabilmektedir.

Kırma eleme tesisinde önemli yerlerden biri titreşimli elek alır. Eleme, bir fabrikanın temel bir sürecidir. Ekipmanın amacı, malzemeleri farklı aşamalarda sınıflandırmak ve gerekirse sistemin diğer kırma aşamalarına göndermektir. İstenilen ölçüde imal edilebilir ve kırma eleme tesisinin tasarımına göre 2, 3 veya 4 katlı olabilir. Eleme sürecinde hem ıslak hem de kuru olabilir. Çoğunlukla kuru tarama tercih edilir; ancak zaman zaman ıslak olanı gerekir. Sebepler, yüksek nem, biriken nehir veya denizden gelmesi, kirli taşlar ve çok küçük parçaların ayrılması gerekliliğidir. Ağlarda bulunan nozullar ve borular üzerinde ıslak tarama için. Cıvatalı yapı üzerine tasarlanan ekranlarımız kaynak işi içermemektedir. Nakliye maliyetine bakıldığında, ekranlarımızın bir treylere mükemmel bir şekilde uyduğuna dikkat edilmelidir; bu nedenle tamamen kurulu ve çalışmaya hazır halde teslim edilir.

Avantajları Treyler içinde taşımaya uygun tasarım. Zaten monte edilmiş ve kullanıma hazır; Düşük bakım gereksinimleri; Cıvatalı yapı ve merdiven sayesinde kolay yedek parça değişimi; En kısa sürede ağ değişimi için tasarlanmıştır; Kolay kullanım. Çalışma Prensibi Titreşimli sistem yardımı ile titreşimli elek sürücüleri. Ana şasede yayların üzerinde bulunan elek. Kafeslere bir agrega düştüğünde eleğin titreşimi sayesinde yüzeye yayılır. En düşük hücre alanına sahip ağ, eleğin alt kısmında yer alır ve diğer destelerin yeri de hücre alanını tanımlar; hücre alanı ne kadar yüksek olursa o kadar teller o kadar yüksek yer alır.  Böylece en altta en küçük agrega ve üstte bir sisteme geri döndürülmeli veya bir sonraki aşamada kırılmalıdır agrega (hücreden geçemeyen) elenir.

 

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.