SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

CAL PASS KALSİYUM KLORÜR ÇÖZELTİSİ

CAL PASS KALSİYUM KLORÜR ÇÖZELTİSİ, Gübre
CAL PASS KALSİYUM KLORÜR ÇÖZELTİSİ, Gübre

CAL PASS kalsiyum ve bor eksikliğini gidermek ve önlemek için kullanılan kompleks bir formulasyondur. Ayrıca meyve raf ömrünü uzatır.

Garanti Edilen İçerik

Suda çözünür kalsiyum oksit (CaO) - %12

Suda çözünür Bor (B) - %0,3

Uygulama ve Dozajlar

SEBZELERDE İlk meyveler görülmesinden itibaren Damlama sulama ile, 200-250 ml/100 Lt  dozajında suya karıştırılarak 15-20 gün aralıklarla, SÜS BİTKİLERİNDE Dikimden itibaren Damlama sulama ile, 200-300 ml/100 Lt  dozajında suya karıştırılarak 15-20 gün aralıklarla, MEYVE AĞAÇLARINDA, Özellikle ELMA ve ARMUT’ta meyve tutumu başlangıcından, hasada kısa süre kalana kadar, çeşidin hassasiyetine bağlı olarak, Damlama sulama ile, 200-300 ml/100 Lt  dozajında suya karıştırılarak 15-20 gün aralıklarla uygulanmalıdır. TOPRAKTAN YAPILACAK UYGULAMALARDA genel olarak tüm bitkilere toprağın yapısı ve bitki dikkate alınarak 1-3 Lt /da dozunda uygulanmalıdır.

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.