SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

KOMPAKT 100 BETON SANTRALİ

KOMPAKT 100 BETON SANTRALİ, Maden Makinaları
KOMPAKT 100 BETON SANTRALİ, Maden Makinaları

4 Konteyner ile nakliye ve taşıması yapılabilen Kompakt 100 Kovalı Beton Santrali, Saatte 100 m³ beton üretebilmektedir. Agregayı miksere kova yardımı ile taşıyarak beton üretimi yapar.

Kaliteli Kova ve Ray Kullanımı Kovalı Beton santrallerinde agrega miksere kova yardımı ile ray üzerinde kayarak taşınmaktadır. UMMAN beton santralleri olarak en dayanıklı halat ve ray yapısı kullanarak kovalı beton santrali üretmektedir. Halat kopmalarına karşı imdat sensörleri kullanılmaktadır. Herhangi bir olumsuz durumda kovayı ray kitleyerek sabitlemektedir.

YÜKSEK KALİTELİ BİLEŞENLER Beton santrallerimizde; kalitesini kanıtlamış global markalarının ekipmanlarını kullanıyoruz. Kullandığımız ekipmanların yedek parçaları, pazarlarda kolayca bulunabilmekte ve bu sayede üretiminizde minimum kesinti ve uzun süreli güvenilir çalışma ile devam ettirebilirsiniz.

KULLANICI DOSTU OTOMASYON Santralin Kontrolü için Gerekli Otomasyon Yazılımı, Umman Beton Yazılım Ekibi Tarafından Sürekli Geliştirilip İyileştirilerek Müşterinin isteklerine En iyi Şekilde Cevap Verilmektedir.

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.