Manşon Boru Bağlantı Parçaları

Manşon

Apartman tesisatlarında sıklıkla ihtiyaç duyulan bir bağlantı aracı olan manşon, birçok farklı kullanım alanına sahip bir üründür. Büyük fabrikalardan küçük yaşam alanlarına kadar her türlü yerde ihtiyaç duyulabilmektedir. Kaynak yapılarak birleştirme yapılabildiği gibi kaynak gerektirmeyen ürün modelleri ve tesisat durumları da bulunmaktadır. Bu araçların köprü görevini gerçekleştirmesi için ek bir işleme ihtiyaç duyulup duyulmadığına tesisat tasarımınızı göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz.  

Paslanmaz özellik gösteren özel malzemelerden üretilmiş olan bu araçlar, oldukça dayanıklıdır. Tesisat içerişinde yüksek basınçta akan suya karşı sağlam özelliktedir. Ayrıca paslanmaz olması sayesinde, uzun vadede alacağı hasarlar minimum düzeyde olacaktır. Tüm bu özellikleri bir araya geldiğinde, uzun süreli bir kullanım süreci sunar. Ayrıca yüksek kalitedeki özellikleri, kullanım süreci boyunca ihtiyaç duyduğu bakımı minimum düzeye indirir. 

Manşon Nedir?

Devam etmesi gereken boruların birbiriyle bağlantısını sorunsuz şekilde sağlayan araçlara manşon denir. Bir köprü görevi üstlenen bu araç, boru tesisatının vazgeçilmez unsurlarından birisidir. Sanayiden farkıyla sizlerle buluşturulan ürün seçenekleri, ihtiyaç duyduğunuz anda, gereken ölçülerdeki manşona sahip olmanızı mümkün kılar. Bu kapsamlı ürün yelpazesi içerisinde boru tesisatınıza uygun olana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Satıcılarla direkt olarak iletişime geçmenize imkân tanıyan müşteri dostu site altyapımız sayesinde aklınıza takılan her türlü sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Kullanımı kolay olan bu ürünlerden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Aradığınız ürünü bulduktan sonra siparişinizi internet üzerinden verebilir, böylelikle zamandan ve enerjinizden tasarruf edebilirsiniz.

Manşon Ölçüleri

Birçok farklı sektörde kullanılan bu aracın ölçüleri, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İkili manşon tasarımları farklı yön veya boyuttaki iki borunun birbiriyle olan bağlantısını sağlar. Dörtlü olanlar ise, bu görevi dört boru için gerçekleştirir. Tesisat sisteminize bağlı olarak köprü görevi görecek olan bu ürünler arasından ihtiyaçlarınızı karşılayanı tercih edebilirsiniz.

Redüksiyon, plastik, dirsek, kolon, galvanizli gibi farklı ürün modellerine bu sayfadan göz atabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla satıcıların sizlere sunduğu ürünleri görebilirsiniz. Tüm ürünleri sıralayarak detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyat pazarlığı ve ürün hakkında daha fazla bilgi için satıcılarla kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.
E-bültene üye olun
Sanayi Ürünleri İlan ve Satış Sitesi

Sanayiden İlan © 2021 | Bu site C2C Yazılımı® C2C E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır