Sanayi Sektörünün Özel İlan Sitesi

RENA YAMA DAMAK SIZDIRMAZLIK SIVISI 1 LT - BEAD SEALER

RENA YAMA DAMAK SIZDIRMAZLIK SIVISI 1 LT - BEAD SEALER, Oto & Y. Parça
RENA YAMA DAMAK SIZDIRMAZLIK SIVISI 1 LT - BEAD SEALER, Oto & Y. Parça

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.

Tanımı:

Rena Yama damak sızdırmazlık sıvısı tüm lastik grubunda kullanılmaktadır. Lastiği jant'a takmadan önce jant'ın kenarlarına sürerek kullanılır. Yapışkan ve sızdırmayı engelleme özelliği olduğu için lastik takıldıktan sonra jant ve lastik damaklarından hava sızıntısını kesmeyi sağlar. Jantı korur. Lastiğe ve jant'a asla zarar vermez. Tabaka oluşturmamaktadır su ile yıkandığında rahatça temizlenebilir. Hava kaçağını kapatmak ve sızdırmaları önlemek amaç tutularak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Kullanımı Rena Yama damak sızdırmazlık sıvısı'nın bulunduğu kabın kapağını açın. Bir fırça yardımı ile kabın içerisinde bulunan damak sızdırmazlık sıvısı'nı jant'ın lastik ile birleşen yerine uygulayın. Ürün kullanıma hazır durumdadır. Kabın kapağını açtığınızda içerisinde bulunan damak sızdırmazlık sıvısı'na hiç bir ek işlem yapmadan ve üzerine bir şey ilave etmeden kullanabilirsiniz.

Uyarı P410 + P412 Güneş ışığından koruyunuz. 50 C Derece / 122 F'yi aşan sıcaklıklara maruz bırakmayın. P102 Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. P305 + P351 + P338 Göz ile teması halinde bolca su ile durulayın. P301 + P310 Yutulduğunda zehir merkezini uzem 114 veya doktorunuzu arayınız ve kusturmayınız. Ürünün evsel atık ile atılmamasına dikkat edin. Bu ürün lastik için geçerlidir. Tüm lastik tiplerine uygundur. Bütün lastikler için geçerlidir.