SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

AİRPLUS CUSHİON BALONLU NAYLON

AİRPLUS CUSHİON BALONLU NAYLON, Ambalaj
AİRPLUS CUSHİON BALONLU NAYLON, Ambalaj

Airplus Cushion Balonlu Naylon, Film torbacıkları hava çemberlerine bölünmüştür. Bu sayede esneklik kazanan, bükülebilir ve katlanabilir hale gelen hava yastıkları ürünün en sıkı şekilde yastıklanmasını, sarmalanmasını ve hareketinin sınırlanmasını sağlar hızlı ve muntazam bir şekilde boşluk doldurur.

Ürün Açıklaması: Airplus Cushion Balonlu Naylon, Film torbacıkları hava çemberlerine bölünmüştür. Bu sayede esneklik kazanan, bükülebilir ve katlanabilir hale gelen hava yastıkları ürünün en sıkı şekilde yastıklanmasını, sarmalanmasını ve hareketinin sınırlanmasını sağlar hızlı ve muntazam bir şekilde boşluk doldurur. Kırılma riski taşıyan ürünler için yastık vazifesi görerek, ürünlerin sevkiyat esnasında görebileceği hasarları minimuma indirmenizi sağlar. Kullanım Alanı: Airplus Cushion Balonlu Naylon, kırılma riski taşıyan ve hassas nitelikteki her gönderi için  Kozmetik, İlaç, E-ticaret, Hediyelik Eşya, Aydınlatma, Yedek Parça, Elektrik-Elektronik sektörleri başta olmak üzere birçok sektörün ihtiyaç duyduğu bir üründür. Özellikle bu sektörlerin yoğun olarak toplandığı İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli gibi büyük şehirlerde yoğun olarak kullanılmakta ve kargo süreçlerine katkı sağlamaktadır. Çeşitleri: Airplus Cushion Balonlu Naylon, ihtiyaca göre farklı ölçülerde sunulabilmektedir. Standart ürün PE(Polyethlene) olup, kullanım alanına göre antistatik özellikte ve ağır gönderileriniz için Heavy Duty özellikte filmler sunabilmekteyiz. Özellikler: AIRplus Cushion Balonlu Naylon uygun fiyatları ile paketleme maliyetlerinizi düşürür. Hafif olması ve ihtiyaç anında üretilmesi sayesinde depolama ve navlun maliyetlerinizi azaltır. AIRplus Cushion Balonlu Naylon esnektir. Gereksinimlerinizi karşılamak için size uygun makine ve filmi seçin. Farklı ebat ve şekildeki rulo  filmler her makinede kullanılabilir. AIRplus Cushion Balonlu Naylon kolaydır. Film rulolar  hafif ve kullanımı kolaydır. Makineler güvenilir, hızlı ve kullanımı çok kolaydır AIRplus Cushion Balonlu Naylon çevrecidir. Ürünler yeniden kullanılabilir ve rulo filmler geri dönüşümlüdür. AIRplus Cushion Balonlu Naylon uyumludur.  Makineleri küçük ve taşınabilirdir. Paketleme alanınıza ve sisteminize kolayca entegre   olabilir. AIRplus Cushion Balonlu Naylon, perforeli yapısı sayesinde kesme bıçağı kullanımını ortadan kadırarak iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında önemli bir fayda sağlamaktadır.

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.