SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

HÜRKUŞ 120 ASFALT PLENTİ

HÜRKUŞ 120 ASFALT PLENTİ, Asfalt - Beton - Bims - Ytong - Kesme Makinesi
HÜRKUŞ 120 ASFALT PLENTİ, Asfalt - Beton - Bims - Ytong - Kesme Makinesi

Power 120 ton/saat kapasiteli mobil asfalt plenti, orta ölçekli yol projelerine sıcak asfalt üretimi için uygundur.

KOLAY TAŞINABİLİR

120 ton/saat mobil asfalt plenti; tek şasi mobil kulesi ve mobil tasarımda üniteleriyle hızlı kurulum ve devreye alma imkanı sağlar. Mobil bitüm tankı ve mobil kızgın yağı seçeneğiyle, kızgın yağ ve bitüm tesisatı dahil mobil şekilde taşınır.

YÜKSEK KALİTE

Global ölçekli parçalarla üretilen power asfalt plenti, üretimin her aşamasında kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir. Uluslararası kalite belgelerine sahip markamız, avrupa kalitesinde asfalt plentleri üretir.

AĞIR ŞARTLARDA MAKSİMUM PERFORMANS

Power asfalt plenti, % 5 nem ve ağır şantiye koşulları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Ağır şartlarda çalışmaya uygun mekanik ve elektriksel ekipmanlarıyla her koşulda maksimum performansla asfalt üretimi gerçekleştirirsiniz.

DÜŞÜK İŞLETME VE BAKIM MALİYETLERİ

Yakıt tasarrufu sağlayan özel dizayn edilmiş kurutucusu ve italyan marka brülörü ile düşük işletme maliyetlerine sahip olursunuz. Özel aşınma plakaları, mikser içi sert agregaya dayanıklı dökümleri ile uzun ömürlü kullanım sunarak bakım maaliyetlerinizi düşürür.

ÇEVRE DOSTU / TEKNOLOJİK FİLTRE

Ters hava akışlı temizleme sistemi, ısıya ve aşınmaya dayanıklı metaaramid filtre torbaları ile çevreye duyarlıdır.

POWERCONTROL OTOMASYON SİSTEMİ

Powercontrol otomasyon sistemi ile internetin olduğu her şantiyeden fabrikamıza asfalt plenti bağlantısı yapabilir, arıza tespiti ve yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Çoklu dil desteği, kullanıcı dostu arayüzü ve güvenlik önlemleriyle asfalt üretimine ara vermezsiniz.

SATIŞ SONRASI SERVİS, GARANTİ ve YEDEK PARÇA

40 yılı aşkın imalat deneyimimizle satış sonrası desteğin önemini bilmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz 7/24 servis vermekte, firmamız kritik parçaları stoklarında tutmaktadır. 2 yıl plent garantisi ve satış sonrası desteğimizle şantiyeniz durmadan yoluna devam eder.

EK EKİPMANLAR

Farklı asfalt türlerinin üretimi için ekipman gereksinimi olabilmektedir. Power asfalt plenti, katkı (fiber katkı, modifiye bitüm, köpük asfalt gibi) ve geri dönüşüm asfalt ünitesi eklenebilecek şekilde tasarlanmaktadır. 

BETON TEMEL MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN

Kule ve diğer ekipmanlara opsiyonel olarak imal ettiğimiz çelik ayaklarla beton maliyetleriniz düşer.

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.