SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

SİAT SM11 KOLİ BANT MAKİNASI

SİAT SM11 KOLİ BANT MAKİNASI, Ambalaj Makinaları
SİAT SM11 KOLİ BANT MAKİNASI, Ambalaj Makinaları
SİAT SM11 KOLİ BANT MAKİNASI, Ambalaj Makinaları
SİAT SM11 KOLİ BANT MAKİNASI, Ambalaj Makinaları
SİAT SM11 KOLİ BANT MAKİNASI, Ambalaj Makinaları
SİAT SM11 KOLİ BANT MAKİNASI, Ambalaj Makinaları
SİAT SM11 KOLİ BANT MAKİNASI, Ambalaj Makinaları
SİAT SM11 KOLİ BANT MAKİNASI, Ambalaj Makinaları

Siat Koli Bandı Makinası SM11 Koli Bandı Makinası ihtiyaçlarınız için sizlere önerebileceğimiz Siat SM11 model yarı otomatik koli bandı makinası kolilerinizin üstteki 4 kapağını da otomatik olarak kapatarak paketleme süreçlerinizde size hız kazandırır.

SM11 koli bantlama makinası sizlere koli ölçülerinize göre basit bir manuel ebat ayarlama olanağı sunmaktadır. İki yan tahrikli kayış sistemi ve otomatik üst kapak kapama kolu ile kolinizin bantlama noktasına üstte yer alan 4 kapağı kapatılarak kontrollü ve rahat bir biçimde taşınmasına yardımcı olur. Altta ve Üstte bulunan iki adet bantlama kafası ile kolinizin hem alttan, hem de üstten hızlı ve güvenli bir şekilde bantlanmasını sağlar. Makine giriş ve çıkış kısmına ihtiyaç halinde sunabileceğimiz konveyör seçenekleri ile paketleme/üretim hattınıza başarılı bir şekilde entegre edilebilir. Siat SM11 koli bandı makinası yüksek adetli tek tip koli paketleme yapıyorsanız, sizler için en uygun seçenektir. Sağlam çift direkli çerçeve ve üst düzey makine bileşenleri sayesinde makine güvenliği tamamen garanti edilmektedir. Kolay “tak&çalıştır” modu ve ve hızlı çıkarılabilir bantlama kafası, kurulum ve bakım işlemleri sırasında zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Siat kalitesinin yanı sıra , Siat Türkiye distribütörü Fabray Endüstriyel Ambalaj olarak sunduğumuz teknik servis hizmetleri ve sağladığımız yedek parçalar ile her zaman desteğinize hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Özellikler Otomatik Koli Üst Kapak Kapama Manuel Koli Genişlik ve Yükseklik Ayarı 50mm Koli Bant Genişliği 75mm Koli Bant Genişliği (SM116 Modeli için) Alt Yan Tahrikli Kayış Sistemi ( 2 x 75 mm genişlikte) Hareketli Kayış Sistem Hızı 21m/dk 2 Motor ( 0,13kW) Üst Kapakları Birbirine Yakın Tutmak İçin Yan Basınç Silindirleri Ayarlanabilir Çalışma Yüksekliği (480-820mm) Elektro-Pnömatik Bağlantı Kesme Anahtarlarına Bağlı Güvenlik Koruma Kapıları Opsiyonel Daha yüksek ayaklar Tekerlekli ayaklar Rulo Konveyörler Katlanır/Açılır Konveyörler Zamanlayıcı kontrollü motorlu indeksleme ünitesi Inkjet Yazıcı Bantta Azalma/Hasar Durum Sensörü Paslanmaz Çelik (Inox) Versiyon (SM11-I) Başlıca Sektörler Siat SM11 koli bandı makinası, e-ticaret, yiyecek içecek, lojistik, tüketici elektroniği, ilaç, kozmetik, perakende, metal sektörleri başta olmak üzere birçok sektörün koli bandı makinası ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Servis & Yedek Parça Siat Koli Bantlama makinası ihtiyacınıza göre opsiyonlarla donatılır ve Türkiye’de Fabray ile hizmetinize sunulur. Teknik servis, kurulum ve kullanıcı eğitimleri de Fabray tarafından verilir. Koli Bantlama Makinası Hizmetlerimiz Sakarya, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Tekirdağ, Çerkezköy, Çorlu, İzmit, Kocaeli, Gebze, Bilecik, Adana, Antalya, Mersin, Hatay, Ankara, Karadeniz Bölgesi, İzmir, Balıkesir ve diğer tüm illerimize Sakarya’dan verilir. Başlıca Siat Koli Bandı Makinası Modelleri Farklı kullanım ihtiyaçlarınız için Siat SM11 model koli bantlama makinası ile birlikte; S8, S08, SK1, S26, SM2-I, SK20, SR20, SR46, XL35 ve XL46 gibi birçok koli bandı makinasını da sunmaktayız. Avantajları Kolinin üzerindeki 4 kapağı otomatik olarak kapatır. Çok hızlı bir şekilde kolinin alt ve üst tarafını bantlar. İşçilikten kazanç. 3 kişinin yapacağından fazla işi yapabilir. Zamandan kazanç. Kontrol edilebilir bant miktarı. Makine her seferinde tam da ayarladığınız uzunlukta bant kullanarak koliyi yapıştırır. Kolilerinizde ambalaj standardı sağlar. Koli bantlama makineleri aşağıdaki isimlerle de anılmaktadır. Koli bandı makinası Koli bantlama makinası Koli bant makinesi Koli bantlama makinesi Mas bant makinası Mas 670 koli bantlama makinesi Excell koli bant makinası Koli kapatma makinası

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.