SANAYİ SEKTÖRÜNE ÖZEL İLAN & REKLAM SİTESİ

YARI OTOMATİK ÇEMBER MAKİNASI EXTEND EXS-303

YARI OTOMATİK ÇEMBER MAKİNASI EXTEND EXS-303, Makina
YARI OTOMATİK ÇEMBER MAKİNASI EXTEND EXS-303, Makina

Endüstriyel paketlemenin vazgeçilmez elemanıdır. Koli, kutu, kangal boru, kablo ve benzeri, neredeyse her ürünün poliproplen (PP) plastik çemberle bağlanması işini çok hızlı ve çok kolay bir şekilde yapar.

Endüstriyel paketlemenin vazgeçilmez elemanıdır. Koli, kutu, kangal boru, kablo ve benzeri, neredeyse her ürünün poliproplen (PP) plastik çemberle bağlanması işini çok hızlı ve çok kolay bir şekilde yapar. Üzerine koyabildiğiniz her ürünü çember ile bağlayabilirsiniz. Gereken çember uzunluğunda sınır yoktur. Bu sayede çember bağlanacak ürünün ölçülerinde de sınırsız seçenekler sunar. Üstün Teknoloji ile üretilmiştir. Yıllar süren arge çalışmaları neticesinde yüksek kaliteli bileşenlerle 52 parçadan oluşan üretim başarılmıştır. Aynı makinede, parça değiştirmeden 5 mm – 6 mm – 7 mm – 8 mm – 9 mm – 10 mm – 12 mm – 14 mm – 15 mm ve 15.5 mm genişliğinde çember kullanılabilir. Sınıfının en yüksek germe gücüne sahiptir. En çok germe gücü 50 Kg üzerindedir. En az germe gücünü 10 Kg a kadar ayarlayabilirsiniz. 0,4 ile 0,7 mm kalınlıklarda poliproplen (PP) çember ile kullanılabilir. Gerginlik ayarı elektronik olarak kullanıcı panelindeki bir düğme ile kolayca yapılır. Kullanım Alanları Otomotiv  Yan Sanayi Üretici Yedek Parça Satıcı Metal  Alüminyum Profil Levha Rulo Üretici Saç Rulo Levha Üretici Levha Rula Dilimleme Metal Enjeksiyon Üretici Döküm Parça Üretici Orman Ürünleri  Sunta MDF Üretici Kereste Tomruk İşleme Parke Lambri İnşaat  Bims Taş Kiremit Tuğla Ytong Mermer Beyaz Eşya  Beyaz Eşya Üretim Beyaz Eşya Yan Sanayi Gıda  Narenciye Kuru Gıda Bakliyat Gıda Dağıtım Tekstil  Balya Tops Yün Elyaf Kumaş Konfeksiyon Kağıt Karton  Oluklu Mukavva Koli Kağıt Karton Üretici Basın Yayın Matbaa Maden Kimya  İlaç Kimyevi Madde Plastik E-Ticaret Elektrik Elektronik Perakende 

Uyarı: İlan sahibinin mal ve hizmetini ilgililere sunduğu fiili alanı (işyeri, dükkan vb.) ziyaret etmeden ve satın almak istediğiniz mal ve hizmeti teslim almadan önce herhangi bir ödeme (kapora, avans vb.) yapmamanız önerilir.